Nejnovější recenze ze sekce Míchačky

Ověřený zákazník DNO elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2024

Zakoupeno v DNO elektro

Funguje jak má míchačka , mám doma jedno Fildmann nářadí vše funguje, ja jsem spokojený s Fildmann !

GÜDE GBM 160 55456

• Celkem nízká hlučnost
  • Problém s těsněním bubnu
  • Mírně vyšší cena
  • Pro někoho vyšší hmotnost

Celkově míchačku hodnotím pozitivně, jak z hlediska konstrukce (poměrně pevný stabilní rám, velká převozní kolečka, litinový věnec, silný motor, ovládací nožní mechanismus), tak i z hlediska kvality (dobrá ovalita věnce-minimální házivost, celkově slušná kvalita použitých materiálů). Jediné s čím byl problém a to je u těchto hobby míchaček celkem časté, je netěsnost mezi oběmi částmi bubnu. Vyřešeno vyhozením těsnění a použití silikonu. Je třeba si taky uvědomit, že vyklápění nemá převod a když máte plnou míchačku, tak je to docela váha, takže pro slabší jedince doporučuji zvolit variantu s menším objemem bubnu. Ona celkově váha stroje je oproti konkurenci v této litráži o pár kilo vyšší, což by mohlo nasvědčovalo použití silnějších jeklů, atd. Ohledně hlučnosti na tom míchačka není vůbec špatně i při plném zatížení. Určitě bych vyzdvihl velice dobrý poměr objemu míchačku vůči výkonu motoru. Osobně jsem s míchačkou zatím spokojen.

Ověřený zákazník OK ZAHRADY s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2024

(naposledy upraveno 18. března 2024)

Zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

• Tichá
  • Stčí na 2 slabšie fúriky
  • Ľahká - dobre sa prenáša

Na domáce použitie skvelý pomocník. Namiešal som 2 kubíka betónu za 4 hodiny.

PARKSIDE PCM 62 A1

PARKSIDE PCM 62 A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• skladná, výhodná pro menší práce-dobrá cena a kvalita

Ověřený zákazník Fieldmann.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Fieldmann.cz

Tichá, těch 70 litrů namíchá v poho ,rychlost 36 otáček za minutu se zdá moc,ale v poho....za ty prachy s dopravou za 50....spokojen.... zatím jela jen dva dny

Procraft PCM140

Procraft PCM140

Ověřený zákazník ELVIN PRODEJ s.r.o. dedavena

Přidáno: 25. února 2024

Zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• nekvalitní litinové ozubené kolo
  • v jednom místě při otáčení bubnu se ozve bouchnutí, jako by ozubení kola a pastorku na sebe správně nedosedaly

Jsem zvědav, jak se bude míchačka chovat při zatížení, doufám, že se věnec nerozpadne...

Scheppach MIX 180 5908406901

Scheppach MIX 180 5908406901

Ověřený zákazník CVOČEK Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

Zakoupeno v CVOČEK

• Motor je kompletne zakryt plastovym krytem, voda se tedy do nej nedostane.
  • Silny motor
  • Dobry navod na montaz michacky
  • Krabice neni nijak zpevnena, tedy se lehce muze pri doprave prorazit a michacka vypadne ven
  • Kvalita zpracovani nic moc, cinske alternativy jsou na tom podobne.
  • Michacka dorazila s vyrobni vadou.

Na to, ze tato michacka pysni znackou, tak mne dorazila s vadou ozubeni na bubnu, hazelo tak, ze se michacka trasla a v miste spomalovala, vypada to, ze vyrobce nema zadniu vystupni kvalitu! Tedy nemohu doporucit.

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2023

(naposledy upraveno 29. listopadu 2023)

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Lehká šikovná na 230 v
  • Ne moc kvalitní provedení .
ATIKA PROFI 145l/230V

ATIKA PROFI 145l/230V

Ověřený zákazník Profimašiny.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2023

Zakoupeno v Profimašiny.cz s.r.o.

skvělý pomocník

Scheppach MIX 140

Scheppach MIX 140

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v Allegro.cz

Po pravdě na hodnocení je krátce po koupi brzy, to ukáže čas, ale shodou okolností jsem koupil snad jen s rozdílem barvy shodnou míchačku, jako jsem používal doposud (všechny díly jsou zaměnitelné). Tu předešlou jsem si půjčil před cca 10-ti lety již použitou - léta před tím sloužila při podnikání. Jen u mě namíchala dohromady asi 10m3 betonu a fungovala spolehlivě i přes to, že stála léto/zima venku.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2023

• zatím funguje spolehlivě
  • poměrně tichý chod
  • po první práci se v bubnu odloupala barva
  • sestavování je kapitola sama pro sebe
  • krátký kabel pro zapojení do elektřiny

Na sestavení míchačky je třeba si vyhardit výrazně více času než by bylo nutné kdyby k tomu byl normální návod. Ale návod je formou textu, ke kterému je miniaturní obrázek a moc to spolu nekoresponduje, dále k tomu mají asi 8 pytlíčků spojovacích materiálu označených písmeny, ale opět se na to nikde neodkazuje. To, že občas přibalí 2 typy šroubů - jednou klasické M a jednou křížové ani neřeším. Samozřejmě to člověk sestaví i nějak logicky sám, ale...!
PO sestavení vše funguje tak jak má jen překvapí extrémně krátký kabel, který nedosáhne ani na zem, takže když ho standardně necháte zapojený, tak do něj cáká voda z bubnu. Po prvním méchání na několika místech hned oprýskala barva, ale na funkci to nemá vliv. Míchačka zvládne pohodlně asi 3/4 80l kolečka, pro větší dávky už to úplně není, takže příště bych možná zvolil spíáš 160l. Ale na základní požití stačí a plní účel.

XTLine XT160H

XTLine XT160H

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Markus

Přidáno: 1. října 2023

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Dobře se s míchačkou manipuluje, i když nemá madlo.
  • Má vcelku velký buben
  • Jednoduchá stavba
  • K montáži existuje na jůtůbu video s názorným postupem s nižším modelem, aretaci jsem si tedy musel domyslet. Jinak pohoda.
  • Návod mě přinutil logicky přemýšlet vzhledem k tomu, že návod logický není :-)
  • Za ten návod by někdo zasloužil pár facek. Špatná čeština, obrázek nečitelný, v postupu posunuté číselné pořadí oproti obrázku, o písmenném označení pytlíčků se šrouby v postupu ani zmínka. Ještě že je na Jůtůbu video, které pomohlo. Klidně by stačil papír s QR kódem s odkazem na video.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Mechanické a dunkční zpracování OK.
  • Prodáno se “4 letou zárukou” která ale jak se ukázalo není skutečná záruka ale jen možnost si za dost velké peníze a (dalších neupřesněných podmínek) záruku prodloužit.

S tou zárukou si prodejce ze zákazníka dělá dobrý den. Férové by bylo na rovinu říct že to žádná záruka v normálním slova smyslu není a netahat zákazníky za nos. To znám jiné firmy které dávají záruku 10 let a člověk během té doby s výrobkem rozhodně nemusí na žádné stupidní prohlídky, natožpak aby za ně platil. To je záruka, ne to co u téhle míchačky slibuje online-shop.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Velice nás mrzí, že nejste s inzerovanou zárukou spokojen, nicméně prodlouženou záruku poskytuje výrobce za sebou stanovených podmínek, které lze naleznout po rozkliknutí "Záruka 4 roky", která je u daného produktu zobrazena, detailnější informace tak lze naleznout zde: https://www.onlineshop.cz...
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. srpna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nízká cena
  • rozdělené na mnoho částí

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
Vážíme si času, který jste recenzi věnoval.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Mino

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Snadná manipulace i přemísťování.

Ověřený zákazník OK ZAHRADY s.r.o. Marek Krátký

Přidáno: 6. srpna 2023

(naposledy upraveno 6. srpna 2023)

Zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

• Tichý chod
  • Jednoduché zloženie
  • Ľahká manipulácia
  • Úplne vpohode zvlada namichat pytel cementu a 30 lopat sterku
  • Pekná farba
  • Chcelo by to konštrukciu z hrubšieho plechu aspoň o 0,5mm viac

Som velmi rad ze som kupil akurat tuto miesacku. Po zlozeni som ju uned vyskusal.
A som velmi spokojny. Nakolko pred tym som mal zapozicanu staru 200kg a namichala to co tato a nemusel som sa s nou tolko mordovat. Takze urcite posluzi este vela krat. Odporucam produkt a aj obchod kde som ju obiednal.

Ověřený zákazník Proteco-Nářadí.cz Milan Vimperk

Přidáno: 18. července 2023

Zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

• Cena, jinak nic

Nedoporučuji kupovat tomu, kdo nemá doma dílnu, v dosahu otevřené železářství, svářečku a cca. 4 hodiny času na sestavení. Katastrofální kvalita, pokud bych neměl rozbetonováno, neodešel mi motor ve staré a nepotřeboval bych to rychle dodělat okamžitě bych jí vrátil. Kvalita bídná, celá kostra slabá, v balení chyběla spousta podložek, matiček a pérovek, těsnění pod šroubky lopatek jsou vyražené tak křivé, že nejdou použít, lopatky jsou o 4 cm kratší, musí se buď převrat díry v bubnu, nebo převařit lopatky, které jsou jen z páskoviny a jen bídně sbodované ( "sváry" jdou normálně rozlomit i rukou, proto jsem raději převařil lopatky, než převrtávat a zaslepovat buben), konstrukce je slabá, celá michacka se prohýbá, je hlučná, velká vůle mezi motorem a ozubeným věncem, věnec nepřesný - jen neopracovaný odlitek, těsnění bubnu netěsní (překáží mu hlavy šroubů držící věnec) proto z bubnu teče voda a to přímo na přívodní kabel do samice prodlužováku (kabel měl být buď delší, nebo mělo být nástěnné připojení), sklápěcí mechanismus odjišťovaný sešlapnutím a následné vyklopení je pro Ramba, pokud se naplní na víc jak kolečko betonu sotva se točí a vyklopení je téměř nemožné a nechat jí točit delší dobu bez zastavení nelze, strašně se hřeje motor. Je tak zamíchat kolec a vypnout, žádné delší míchání. Na stojku se musí přidělat nějaká tak min. 80cm dlouhá podpěra, jinak se celá překlopí na záda i když je na rovném podkladu. Jako kutilská výzva na akci dodělej doma je dobrá. Na chatu na občasné zamíchání jednoho až dvou koleček asi dobrá. Na delší používání v kuse není. Proteco mě tímto produktem strašně zklamalo.

ATIKA COMET 130 L/230V

ATIKA COMET 130 L/230V

Ověřený zákazník PRO-DOMA Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2023

Zakoupeno v PRO-DOMA

Tento produkt mohu určitě doporučit.
Já jsem spokojen.

Ověřený zákazník MOJE železářství Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2023

Zakoupeno v MOJE železářství

Ověřený zákazník MOJE železářství Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2023

(naposledy upraveno 18. června 2023)

Zakoupeno v MOJE železářství

• Krátká šňůra