Nejnovější recenze ze sekce Míchačky

LESCHA SM 185 S 180L/220V

Ověřený zákazník vercajk-pardubice Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2022

Zakoupeno v vercajk-pardubice

Míchačka LESCHA je viborna kráse míchá

Güde GBM 130 55451

Güde GBM 130 55451

Ověřený zákazník uni-max Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2022

Zakoupeno v uni-max

• Po delším úsilí se nakonec podařilo stvořit funkční míchačku.

Míchačka byla dodána v krabici v rozloženém stavu. Je to čínský výrobek, Güde je pouze překupník.
Spojovací materiál je všehochuť, ale na to už jsem si u číňanů zvykl, ale na druhou stranu nic nechybělo.
Jednu díru pro šroub bylo nutno upravit a křídla do bubnu poněkud přihnout aby se daly namontovat.
Gumový O-kroužek a pojistný pérový kroužek patří na stranu k motoru.
Přívodní kabel je krátký (asi půl metru) a nedosáhne ani k zásuvce na cívce prodlužovačky. Je tedy nutno koupit si prodlužovačku bez cívky.
Montáž není práce pro manuálně neschopné tvory a choleriky. Dostatek různého nářadí je podmínkou.
Amen.

Ověřený zákazník Eurohity.cz Chyteto

Přidáno: 17. května 2022

Zakoupeno v Eurohity.cz

Míchačka má špatně vyvážené těžiště, k vysypání je potřeba opravdu velká síla,i při namíchání 1kolečka.
Buben míchačky háže,v jednom místě jsou na věnci špatné cca3-4 zuby a je pak hlučná.
Nebýt toho,že jsem měl domluvené zedníky,a bylo potřeba míchat,hned bych ji vrátil.

Scheppach MIX 125

Scheppach MIX 125

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Kuba

Přidáno: 3. května 2022

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• Připojení na 230V

Míchačku jsem zakoupil pro účely stavby kamenných zdí na zahradě, abych si nemusel beton míchat ručně, protože z toho bych se jinak zbláznil... objem 125 L je naprosto dostačující, kolečko krásně pod míchačku zajede, materiálově je míchačka pevná a při míchání stabilní.
Už má za sebou nějakou práci a jsem s ní naprosto spokojený, po každém použití je samozřejmě třeba míchačku pečlivě vypláchnout vodou. Asi nemám co vytknout, je to přesně to co jsem potřeboval.

SCHEPPACH MIX 160

SCHEPPACH MIX 160

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Michal

Přidáno: 1. května 2022

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Složení bez problému, zatím funguje dobře dostatečně silná

Ma-tech míchačka 125L FB max

Ma-tech FB max míchačka 180L

Ověřený zákazník STAVO-SHOP Petr ÚL

Přidáno: 25. dubna 2022

Zakoupeno v STAVO-SHOP

• Vypadá kvalitě, výborná kolečka, pevná kvalitní kolečka
  • Motor nesedí na hřídeli, jak by měl
  • Smontovat buben tak, aby přes dělící rovinu netekl, to snad ani nejde.

Pěkně, zabaleno, dle váhy si člověk kupuje kvalitu, ale výrobek dodělej doma.
Vše v pohodě, sice tenké profily, ale jako celek to tak nějak drží.
První zrada montáž motoru. Chcete nasadit motor a ten nezajede na místo tak, aby byl utěsněn okroužkem prostor hřídele motoru a pastorku bubnu. Musel jsem převrat díry, upevnit motor jinak než v návodu. A silikonem dotěsnit vzniklou mezeru.
A pak vrchol, připravíte si materiál, cement, vodu....
Nalijete do bubnu vodu a ona vám vyteče v dělící rovině půlek bubnu.
OK. Vše rozeberete, pod šrouby bubnu dáte podložky, které dodány nejsou, utáhnete a stále teče. Hodně utáhnete, teče, málo utáhnete teče. Asi přijde na řadu červený silikon na motory.
Vážně nevím.

MA-TECH míchačka FB 230L

MA-TECH míchačka FB 230L

Ověřený zákazník STAVO-SHOP Coddy

Přidáno: 27. března 2022

Zakoupeno v STAVO-SHOP

Smontoval jsem úplně sám za 2 hodiny, trochu přemýšlet jsem teda musel, návod přiložen, zatím jsem pouštěl jen na sucho, přívodní kabel extrémně krátký

Scheppach MIX 180 5908406901

Scheppach MIX 180 5908406901

Ověřený zákazník GARTEKO Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2022

Zakoupeno v GARTEKO

Vše OK

jen se nám špatně sešlapává "aretace" bubnu

Ověřený zákazník GARTEKO Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2022

Zakoupeno v GARTEKO

• Průměrná kvalita

Po sestavení míchačky bylo nutné dotáhnout všechny šrouby co již byly namontovány. Hrany nejsou všude sraženy, takže si nepořežte ruce :)možná to byl problém jen u tohoto kusu. Míchačka je opravdu hlučná, více než ostatní co jsem měl. Kvalita odpovídá ceně :) Proto tak relativně vysoké hodnocení.

ATIKA PROFI 145l/230V

ATIKA PROFI 145l/230V

Ověřený zákazník eShop.Stroju.cz Honza

Přidáno: 24. února 2022

Zakoupeno v eShop.Stroju.cz

Německá kvalita

Ověřený zákazník LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o. Jiri Slaby

Přidáno: 20. února 2022

Zakoupeno v LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

• Namíchá plná kolečka betonu
  • Lehce přemístitelná
  • Chybí návod

Měl jsem půjčenou míchačku z půjčovny a tato sice není tak masivní, nicméně pracuje lépe -- lepší lopatky, tudíž se lépe vylévá beton a mechanizmus výklopu samotný je fajn (kolo s drážkami).

Sice chybí návod, ale je to velmi jednoduché poskládat (postačuje obrázek z webu).

Peva Profi stavební míchačka 140l

Peva Profi stavební míchačka 140l

Ověřený zákazník Pevatools.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2022

(naposledy upraveno 18. února 2022)

Zakoupeno v Pevatools.cz

• míchačka, lehká a pro drobné stavitele - objem bubnu
HECHT 2185

HECHT 2185

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. února 2022

• Hezká barva :)
  • Zoufalá kvalita použitých materiálů, přístup f. Hecht k reklamacím = vyhozené nemalé peníze - k práci tento "stroj" v originálním vydání není.

Míchačku jsem zakoupil k betonování obrubníků, svodů aj. příjezdové cesty... drobná stavební akce. Chtěl jsem být ale víkendově soběstačný...
Den po zakoupení jsem odvezl zpět rám bubnu... zploštěné části uchycení byly prasklé. Ochotný personál vyměnil z jiné, "lepší", míchačky za jiný.
Po prvním víkendu víkendu praskl držák uchycení bubnu.... reklamace uznána, díl opraven - měsíc na "stavbě" makala sousedova míchačka - reklamace trvala měsíc.
Po měsíci a následném druhém použití míchačky praskl znovu stejný díl u druhého namíchaného kolečka... míchačka opět měsíc v reklamaci a závěr : "nevhodné užití nebo manipulace, opravu provedeme za 1313Kč". Cena náhradního dílu 119Kč - nekvalitní neidentifikovatelný odlitek jakési slitiny hliníku - zbytek práce - z vlastní zkušenosti práce na 3Omin a dvě piva v garáži.
Nyní reklamován stojan míchačky pro nekvalitní švový svar jaklu - reklamace uznána, díl vyměněn.
Závěrem - za 8000Kč jsem si koupil míchačku, která míchala víkend a dvě kolečka, má za sebou jednu neoficiální, dvě oficiálně uznané reklamaci a jednu o které si se společností píšeme už více než měsíc a řeším přes ČOI aj. protože mi společnost nebyla schopna odpovědět, jak jsem vlastně měl s manipulací pochybit... není to ani možné, protože vyklápění je zpřevodováno tak špatně, že pro komfortní vyklápění je třeba dvou lidí... jeden točí kolem, druhý nadlehčuje. V opačném případě by se zlomila obsluha, nebo celý stroj o poznání dříve, prakticky asi ihned...
Jinak stavbu mám hotovou, odmíchala to 20let stará míchačka souseda, do které mi i ochotně přidával.
Závěr : Hecht není ECHT. Kupte cokoliv jiného, nebo se zeptejte souseda, zda Vám nepůjčí něco před desítkou let doma vyrobeného. Ušetříte 8000 Kč :)

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. října 2021

• Cena, tichý chod
  • Motor vydržel 30 minut, ozubení na válci prasklo.

Místo nové podlahy budu reklamovat, velmi nepříjemné. Něco jako Škopková: " třetí pumpička rozflákaná, taková blamáž"!

Ověřený zákazník Zahradní palác Ověřený zákazník

• Vyhodu

Ověřený zákazník domacitechnika.cz brouk

Přidáno: 28. srpna 2021

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Vypadá to jako hračka pro děti,ale přesně ta velikost je parádní,protože velkou míchačku co máme už těžko převážím a tuhle sám bez problému přemístím kam chci jednou rukou a svoje si určitě taky namíchá.ZDRAVÍM - brouk.

Belle MINIMIX 150

Belle MINIMIX 150