Nejnovější recenze ze sekce Míchačky

Max Stavební míchačka s ocelovým ozubením 120L

Max Stavební míchačka s ocelovým ozubením 120L

Ověřený zákazník MOJE železářství Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2023

(naposledy upraveno 18. června 2023)

Zakoupeno v MOJE železářství

• Krátká šňůra

Ověřený zákazník Železářství U Rotta Petr

Přidáno: 4. června 2023

Zakoupeno v Železářství U Rotta

byla v provozu jeden den, prozatím naprostá spokojenost

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jana

Přidáno: 4. června 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Manžel je s míchačkou spokojen. Pro "domácí" použití zcela dostačující, produkt doporučuji

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

XTline XT125H

XTline XT125H

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. června 2023

(naposledy upraveno 21. července 2023)

• Míchačka super, postavena s její pomocí v pohodě velká garáž.Myslím , že by nebyl žádný problém postavit velký barák.
  • návod je naprosto k ničemu, pomohlo nám orientovat se podle nakresleného obrázku na krabici.

Míchačka se nám vyplatila,pokud chcete relativně levnou míchačku, tak doporučuji.

Ověřený zákazník Proteco-Nářadí.cz Honza

Přidáno: 9. května 2023

• Snadná montáž
  • Slušný objem bubnu
  • Trochu hlučnější převod ozubenými koly, ale možná si po čase sedne
  • Návod na sestavení s malými odchylkami od dodané verze, ale dá se sestavit

Na jednofázovou míchačku celkem slušný výkon, převod ozubenými koly je ze začátku trochu hlučnější.
Pro hoby využití, nebo menší objemy naprosto vyhovující.

XTline XT200H/HCM700

• Velký objem
  • Hmotnost
  • Kvalita konstrukce
  • Manuál

Při výběru míchačky jsem dlouho hledal jakou si pořídit. Mé požadavky byly jasné, velký objem a co možná nemenší cena, ale zároveň aby kvalita provedení byla aspoň trochu rozumná.

Vše toto tato míchačka zatím splňuje. Obchod kde jsem si ji objednal mi ji doručil během asi dvou dnů ještě před víkendem, takže jsme se mohl pustit so složení míchačky a následného betonování.

Při rozbalení sjem si prohlédl jednotlivé díly a byl jsem potěšen poměrně kvalitním provedením jednotlivých dílů a i celkovým počtem (nebylo jich moc takže složení je otázka chvíle). Také mne potěšilo že jednotlivé šroubky a další spojovací materiál nebyl v jednom sáčku, ale hned v několika sáčcích, které byly i pěkně označeny písmeny od A do F nebo G, dle pořadí jak se postupně vše montovalo.

Jediné co by asi zasloužilo zlepšení je manuál s návodem na složení. Zde bych minimálně doporučil dodávat manuál ve větším provedení (formátu). I přes to že mám dobrý zrak tak to bylo velmi špatně vidět. Ale velikost nebyl jediný problém, občas by si zasloužily některé fáze i více pohledů a nebo trochu lepší popis.

Ale i přes to byla montáž pro jednoho člověka práce cca na 1 hodinu. A to jsem tu nejpomalejší část dělal na dvakrát (na spodní a horní straně bubnu jsou šipky, které jsem původně přehlédl, takže jsem to k sobě smontoval na poprvé špatně, takže mi neseděli pak otvory na míchací lopatky).

Co se samotného provozu týče, tak mi míchačka příjde poměrně málo hlučná a i v celku odolná. Zatím jsem s ní míchal cca 2 kubíky betonu a stále vypadá jak nová a nepozoruji žádný problém. Všechny šroubky a všechny díly jsou na tom tak jak p osmontování. (Dobře abych nekecal, tak se povolil šroubek na táhle pro aretaci bubnu, zde to bylo tím že zde chyběla pérová podložka, nejsem si jist jestli mojí chybou a nebo nebyla v návodu ani v balení).

Co mne ale nejvíce překvapilo bylo kolik toho míchačka dokázala umíchat. Tento 200L model dokázal v klidu umíchat 3 skoro plná kolečka betonu, takže jsme byl velice spokojen. I kvalita míchání je velmi dobrá.

Za ty peníze si myslím že je to opravdu dobrá koupě. Uvidíme až umícham dalších několuk kubíků.

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2023

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Dobře se přemisťuje, není těžká
  • Dobrá aretace kola

Ověřený zákazník Proteco-Nářadí.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. dubna 2023

• zpracování
  • chtělo by to nějaké označení, kde se má setkat horní díl se spodním

Chvilku mi dalo míchačku složit, resp trefit horní díl bubnu na ten spodní, ale poradil jsem si. Míchačce jsem dál už pár hodin zabrat a zatím naprostá spokojenost. Za ty prachy super.

HECHT 2141

Přidáno: 29. března 2023

Zakoupeno v Eurohity.cz

• Snadná manipulace
  • Odolný lak

Montáž: celkem snadná, chyběl otvor v rámu pro upevnění motoru, který jsem musel vyvrtat. Těsnění v dělící rovině bubnu netěsnilo, tak jsem ho vyhodil a koupil kartuš těsnění a bylo po netěsnosti. Asi by to po prvním použití zatmelil cement, ale bylo by to všechno dost "poblitý". Všechny jekly použité na rámu jsou tenkostěnné - cca 1 mm a konstrukce celkově není extra pevná. Šrouby M8 mají sice na hlavě vyraženou pevnost 8.8 , ale s CZ šrouby 8.8 se to nedá srovnat, lehce se ztrhne závit.
Provoz: míchačka dělá co má, tzn. míchá. Reálně se dá zpracovat 1 dávka betonu (pytel cementu+odpovídající množství písku = cca 80l směsi). Asi by se do bubnu vešlo i trochu víc, ale pak to buď blbě míchá nebo se to sype ven, podle naklopení bubnu. Když je beton pouze vlkhý ( na obrubníky apod. ) tak to s tím už celkem hází a i motor začíná houpat a nejde kulatě. Zde se nejvíc projevuje slabší konstrukce rámu. Volant na vyklápění mohl být větší, je potřeba dost síly, ale to už by se nevešel do krabice.
Závěr: Na občasné použití lze doporučit. V dané kategorii asi nic o moc lepšího na trhu není, míchačky do 10 tis. jsou na tom všechny asi dost podobně. Kdybych stavěl barák, tak si určitě výrazně připlatím. Uvidím co vydrží, zatím jsem namíchal 1,5 kubíků betonu.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Václav Suchomel

Přidáno: 13. prosince 2022

(naposledy upraveno 13. prosince 2022)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zboží jsem obědnaval 3.12.2022 a 5.12.2022 bylo vyexpedobáno dodnešniho dne jsem nic nedostal . Volal jsem na zákaznický servis prý dají vědět 5.12.2022 . Tak nechápu co mám hodnotit. O toto zboží už nemám zájem a přes Lidl e-shop už nic neobědnám .

LESCHA SM145S / 400V

LESCHA SM145S / 400V

Ověřený zákazník Namir.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2022

Zakoupeno v Namir.cz

Lescha SM 145S jsem si neobjednal.Objednal jsem a zaplatil tažnou nápravu VARI GLABAL,která mi bohužel
ještě nepřišla.Ladislav

Ověřený zákazník OK ZAHRADY s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2022

Zakoupeno v OK ZAHRADY s.r.o.

V dané cenové a velikostní kategorii relativně masivní provedení s očekávanou delší životnostží.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz umir

Přidáno: 18. září 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Je to maličká kompaktní míchačka na cca 2 zednické belíky malty. Za rozumnou cenu.
Míchá OK, poradí si i na sucho, nebo s lepivou maltou.
je dostatečně stabilní i bez super povrchu.
Složení lze zvládnout za cca 40minut v jendom, ale ve dvou to jde o dost snáz.
Návod v češtině.
Za mne pro domácí použití super!

HIGHER CM125 PRO

HIGHER CM125 PRO

Ověřený zákazník Vyprodeje24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. září 2022

Zakoupeno v Vyprodeje24.cz

montáž byla celkem snadná, ale neodpovídali otvory na bubnu

ATIKA COMET 130 L/230V

ATIKA COMET 130 L/230V

Ověřený zákazník PRO-DOMA petr

Přidáno: 1. září 2022

Zakoupeno v PRO-DOMA

• relativně tichá, díky plastovým zubům
  • způsob výklopu a zafixování bubnu
  • je skladná, lehká

zkušenosti jsou zatím krátké, cca 280 kg betonu
díky plastovým zubům je celkem tichá
vše fungovalo jak mělo, já jsem pokojen, pokud vydrží paráda. Myslím, že je udělána dobře.
záměrně jsem si koupil míchačku této velikosti a na 230 V, abych ji mohl použít v podstatě kdekoliv, mohl s ní prakticky manipulovat sám a na domácí kutění v jednom případně někdy s drobnou pomocí je to akorát (menší na prd a s větší by bylo už pro mě vše komplikovanější a nestačil bych ani odebírat a zpracovávat)

Scheppach MIX 140

Scheppach MIX 140

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří K.

Přidáno: 31. srpna 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím spokojenost - mícháme maltové směsi

Ověřený zákazník LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o. Tony

Přidáno: 26. července 2022

Zakoupeno v LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

Jak jsem zminil v předchozí části recenze, návod a předsedtavení komponentů není v souladu a je třeba dělat některé montáže nepopsané v návodu. Dále jsou sady šroubů označené A, B, C..., ale v návodu na toto značení není odkaz. AM

Ověřený zákazník DANESI s.r.o. Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. července 2022

Zakoupeno v DANESI s.r.o.

• rychlé dodání, funguje stále a dlouho

slušné jednání, nejlevnější obchod

Ověřený zákazník Proteco-Nářadí.cz slavekvils

Přidáno: 8. června 2022

(naposledy upraveno 13. června 2022)

Zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

• poměr cena - objem bubnu
  • absolutně nedostatečný návod k montáži
  • vůbec nesedí horní otvory míchacích lopatek
  • věnec pohonu na bubnu špatně opracovaný - nezabroušené zbytky litiny na kterých pohon silně drhne
  • nestabilní - musel jsem upravit příčnou stojku

Po několika výrobcích od Proteco se kterými jsem byl spokojen přišlo toto zklamání - míchačka ! Jak jsem zmínil výše, návod téměř k ničemu, honí otvory pro upevnění lopatek bylo nutno převrtat o 4 cm jinde jinak by to nešlo uchytit. Tj zaslepit špatně vyvrtané původní otvory. Nedostatečně vybroušené ozubení na bubnu jsem dobrušoval hodinu ! Buben se při prvním zpuštění v těchto dvou místech nadzvedával a brzo by došlo ke zničení buď věnce nebo pastorku pohonu. A stabilita naplněné míchačky je mizerná, pokud stojí na měkčím podkladu tak se při vyprazdňování převrací, musel jsem vyřešit úpravou - přidáním příčné stojky cca 80 cm , potom ok. Kdybych míchačku hned nepotřeboval, okamžitě bych ji vrátil. Pokud kupující nemá zručnost a zkušenosti zámečníka tak to ani nekupujte, budete zklamáni.
Doplňuji recenzi - po úpravě věnce sice míchá ale zvuky příšerné. Trochu se ztišila po 4 hodinách míchání a zatím vydržela. Když je naložená, nesmí se moc naklopit jinak to motor vyloženě nedává a vypadá že umře. Když namícháte 2 kolečka tak je výkon pro kulturistu míchačku odjistit a otočit na druhou stranu !!! Doporučuji vysypávat na stranu na které jste míchali ale i tak jde mizerně odjistit sešlápnutím. Budu muset promyslet a upravit jinak je to k nasr.....ání. Ještě jsem zvědavý jak dlouho vydrží usazení bubnu na hřídeli. Je to sice nasazeno na ložisku ale značná vůle tak uvidím jestli aspoň jednu sezonu vydrží na dostavění plotů, zídek atd kolem domu, pak ji někomu daruji protože nabídnout ji k prodeji bych se styděl.

Zobrazuji 21 - 40 ze 401 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...21