Nejnovější recenze ze sekce Míchačky

Přidáno: 1. ledna 2014

• Pevný rám
  • Silný motor
  • Těžká - má dobrou stabilitu

Míchačku jsem vybíral hrozně dlouho, protože se mi nechtělo kupovat nějakou levnou a nekvalitní a pak jsem narazil na tuhle. Má silný motor 1KW.Ostatní levné míchačky mají kolem 600W a to nemůže časem zátěž vydržet a spálí se. Zedníci mi říkali, že míchačka musí mít pro domácí účely(stavba domu, občas něco zabetonovat) motor o síle aspoň 1KW. Míchačka se dobře převáží díky tvrdým velkým kolečkám. Rám je svařen se silnostěnných trubek takže taky něco snad vydrží. Vyklápění je na kliku a to je na míchačce asi to nejlepší. Když přestanete točit klikou, přestane se vyklápět i buben míchačky. Dá se točit pěkně jen jednou rukou.V klidu to vyklopí i ženská:-) Míchačka je jednoduše řešená pro snadnou údržbu. Perfektně promíchává vše co do ní nasypete a dobře se čistí. Beton a malta se nelepí na stěny míchačky, takže se nemusí pořád vypínat a vyškrabávat zbytky směsí. Vypínač a motor je chráněn proti vodě, takže může stát klidně pár dní venku a nic se jí nestane. Sem rád, že sem si vybral tuhle holku. Všem mohu jen doporučit.

Jobi 125 LS

Jobi 125 LS

Ověřený zákazník SPOJTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2013

(naposledy upraveno 1. listopadu 2013)

Zakoupeno v SPOJTO.cz

Solidní produkt za slušnou cenu.

Ověřený zákazník AZTechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2013

Zakoupeno v AZTechnika.cz

• velký objem
  • dostatčný výkon
  • docela nešťastné řešení zajištění bubnu pro vyprázdnění míchačky. Msíte totiž šlápnout, když je míchačka plná tak spíše dupnout, na nožní zajišťovací tyč. Bohužel v ten moment se do vás opře váha plného bubnu a když stojíte na jedné noze (druhá stojí na zajišťovací tyči), tak to s váma umí i pěkně zamávat. Toto pak umí být i nebezpečné, když reflexivně chytáte balanc, stoupnete si zase na obě nohy, zajiš´tovací tyč se zajistí a bubnem v daný moment nejde hnout. Snad to chce více cviku a nějak se naučit s tímto zajištěním fungovat.

Jsem začínající stavebník a s ostatními míchačkami nemám zkušenost. Obecně bych produkt doporučil, ale to nožní zajištění je opravdu neohrabané. Kolikrát je mu potřeba domluvit kladivem a by dobře chodilo a nikde se nezadrhávalo či nezasekávalo.

Ověřený zákazník Namir.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2013

Zakoupeno v Namir.cz

• Splňuje mé očekávání...
  • Zatím nevím...

Ověřený zákazník EPROFI.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. srpna 2013

Zakoupeno v EPROFI.CZ

• Velmi lehká a výkonná
  • Na tři kolečka poměrně malý buben

na individuální výstavbu např. rodinného domu vřele doporučuji. Poměr cena-výkon je vyvážená

Přidáno: 12. července 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• jednoduchý a logický ovládací systém

výborný

Přidáno: 3. července 2013

• jednoduchost
  • skladnost

Přidáno: 4. června 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• Dobrá cena i velikost oběmu!
  • Zatín nevim!

• Objem bubnu
  • Výkon motoru
  • Váha = mobilita
  • Ocelové hnací součásti
  • Nekvalitní rozmíchání, pro kvalitní je potřeba dlouhý čas
  • Ve spoji kde se stýkají dvě části bubnu je sice gumové těsnění ale i při maximálním dotažení tudy protéká voda a zrovna směr otáčení budbnu tuto vodu "metá" na motor a elektrickou zásuvku.
  • Osa otáčení bubnu není zcela ve středu a tak ocelový pás a ozubené kolo si jezdí zleva doprava (ale na funkčnost to nemá vliv)
  • Hlučnost 100 dB (asi jako motorová sekačka na trávu, ta moje má 97dB)

Pro domácí použití, kdy potřebujete namíchat 3 - 4 kolečka ( ta stará velká) je dostačující. Naráz uděláte jedny ale ty velké. Kdybych do toho měl narvat 140 litrů malty tak to bych ji asi strhl. Už při směsi 15 lopat písku, 4 lopaty vápna, 3 lopaty cementu a asi 30 litrů vody bylo poznat že motor má trochu odlišný zvuk, jakoby přetížený, ale nakonec se to vše bez problémů umíchalo. Sice to trvalo, ale umíchalo. Jestli se snížili otáčky jsem opravdu nepočítal. Pokud plánujete větší množství směsi, tak tuto míchačku bych nevolil. Na malé úpravy, zdění malého komína, malé zídky, popř. ohniště, no prostě jak uvádí výrobce domácí a hobby použití dostačující.

JOBI LS125l

JOBI LS125l

Přidáno: 24. dubna 2013

• Zasůvka na 230, lehká.
  • Špatné technické provedení, laciné materiály.

Vybral jsem si na doporučení, ovšem po přivezení a ozkoušení hnedle první nedostatky. Obruč kolem je složená ze 4 dílů, které nepasovali a tak míchačka cvakala. Opravit to nešlo, protože impus by závity rozvrtal jak máslo. Už bych to nedal dokupy. Po nalití vody, míchačka tekla jak cedník.

Je lehká, na pohled fajn. Ale asi jsme měli smůlu na kus. Koupil jsem proto dražší a kvalitnější model. Tento i kdyby byl dobrý, asi by dlouho nevydržel.

Přidáno: 16. dubna 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• jednoduchá sestavitelnost bez pomoci další osoby

velmi příznivá cena

Ověřený zákazník PEDDY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2013

Zakoupeno v PEDDY.cz

• Co dodat
  • Po sleve dobra koupe. Za plnou cenu bych to nekoupil.

Doporučuji jak jsem napsal

AL-KO TOP 1402 HR

AL-KO TOP 1402 HR

Přidáno: 30. října 2012

• pěkný vzhled
  • je z plechu, málo poloh bubnu, z toho ta nejpoužívanější se stane nepoužitelnou hned po ulomení podvozku a opětovném vyvaření a vystužení odejde zarážka v poloze na míchání. (prostě se zkroutí)

Pro kutili dobré. Skvěle zaplní čas po práci vlastně i při práci. Prý robustní podvozek, tak to mě dostalo :-D

POWERTEC 200L/230V

POWERTEC 200L/230V

Přidáno: 21. října 2012

• Výkon
  • Nevhodný popis manuálu zůstalo mi několik podložek matiček a chyběl šroub. Motor se přehřívá a je třeba to nějak pořešit. Jiný kastlík na motor, nelze oddělat úplně protože motor nemá kryt.

použitelné ale chce to svoje, A hlavně pořešit to přehřívání.

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2012

Zakoupeno v 123shop.cz

• Velká. Pohodlně se do ní vejdou i dvě kolečka betonu.
  • Ne příliš kvalitní zpracování. Buben není přesně ve středu osy, takže ozubený límec po hnacím kolečku mírně putuje. Horší práce s mechanismem aretace bubnu v určité poloze, navíc bylo potřeba mírného zásahu do konstrukce, aby byl vůbec funkční.

Pro hobby využití naprosto dostačující.

Zobrazuji 381 - 400 ze 401 recenzí 1...17 18 19 [ 20 ] 21